Firma

Firma TECH-BUD jest firmą rodzinną z ponad 15 -letnią tradycją. Została założona przez małżeństwo – Grażynę i Mieczysława Kociełowicz.
Z biegiem czasu szeregi firmy zasilił również syn Krzysztof. Od samego początku swojego istnienia stawialiśmy na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycję w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną na rynku firmą budowlaną, która może sprostać każdemu powierzonemu zadaniu.
Podstawą każdej firmy są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, tzw. ekipę budowlaną, która dla naszych klientów jest gwarancją solidności
i terminowości prac. W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
Podczas wszystkich lat działalności, nasza firma zrealizowała szereg inwestycji, zlecanych przez wymagających inwestorów prywatnych oraz państwowych. Wizytówką firmy jest przepiękne osiedle domków jednorodzinnych i szeregowych, które mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii pod nazwą ALEJA UJAZDOWSKA.